تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
قیمت لوله
انجام پروژه متلب
لوازم یدکی ال ۹۰
آموزش تاتو بدن
گاوصندوق
چسب کاشی پودری
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
خرید بلیط هواپیما
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
ای توپی پوزیشنر
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
شاد طب
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چگونه مبلمان چرمی را تعمیر کنیم؟

تعمیر صندلی

تعمیر صندلی

چگونه مبلمان چرمی را تعمیر کنیم؟

احساس تجملی آرمیدن در یک مبلمان یا صندلی چرمی نرم، تجربه ای باورنکردنی است! بنابراین هنگامی که مبلمان مورد علاقه تان آسیب دیده و فرسوده شده است، آن را به گوشه ای متروک نسپارید. تعمیر کردن مبلمان چرمی با ابزارهای صحیح، بسیار راحت و آسان است. نکات زیر را برای یادگیری بیشتر به خاطر بسپارید.

دستورالعمل ها:

۱-  اطمینان حاصل کنید که چرم شما از نوعی است که در منزل قابل تعمیر است. ۹۰ درصد مبلمان از پوشش چرمی محفوظ ساخته شده است که خوشبختانه بوسیله جعبه ابزار خودتان به سادگی قابل تعمیر است. این چرم دارای رنگ و ظاهر یکسان و الگوی بافتی قابل شناسایی است، که به سادگی فرسوده و سائیده نمی شود و اگر لکه آب روی آن قرار گیرد، رنگ آن تغییر نمی یابد.

۲-  تمام سطح آسیب دیدۀ مبلمان چرمی را قبل از اینکه کار تعمیر را آغاز کنید، تمیز و آماده سازید. هرگونه گرد و خاک و الودگی را با استفاده از پارچه آغشته به مایع  ظرفشویی رقیق از مبلمان زدوده و شستشو دهید. با استفاده از آب تمیز مبلمان را شستشو دهید و هرنوع پس مانده صابونی را برطرف سازید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود. این کا را با استفاده از سائیدن الکل روی منطقه آسیب دیده برای از بین بردن هر گونه پس مانده تمام کنید.

۳-  ماده مرکب ترمیم کیفیت چرم را حدود نیم اینچ  خارج از محدوده آسیب دیده گسترش دهید، به این ترتیب که انگشت خود را در آب فرو برده و ماده ترکیبی را تا جایی که ممکن است صاف  و هموار سازید. اجازه دهید تا ماده ترکیبی به خودی خود و به طور طبیعی خشک شود یا با استفاده از سشوار برای نتیجه سریعتر اینکار را انجام دهید. برای جلوگیری از ترک خوردن و ورقه ورقه شدن ماده ترکیبی روی مبلمان، خشک کن را روی حرارت کم و به اندازه کافی دور از مبلمان قرار دهید.

۴-  ماده ترکیبی خشک شده را با استفاده از الکل پاک کننده یا در صورت نیاز استفاده از کاغذ سنباده با درجه استحکام ۶۰۰ از بین ببرید. تنها مدت زمان کمی از الکل استفاده کنید، چراکه استفاده بیش از حد از الکل، ماده ترکیبی را از ناحیه آسیب دیده از بین می برد. مجدداً اجازه دهید تا ماده ترکیبی خشک شود و هرنوع ذرات پس مانده را از کاغذ سنباده از بین ببرید.

۵-  پوشش رنگی را قرار داده یا پوشش محافظ را از بین ببرید. اولین لایه ممکن است خیلی نازک باشد و احتمالاً تکه یکپارچه را  پوشش نخواهد داد. لایه های اضافه شده تمام ناحیه تعمیر شده را پوشش خواهند داد . اطمینان حاصل کنید که لایه ها نازک نازک به کار روند و اجازه دهید تا در حین کار کاملاً خشک شوند.

۶-  از یک پاک کننده مخصوص چرم برای ناحیه تعمیر شده استفاده نمائید. از پاک کننده هایی که دارای آمونیاک هستند استفاده نکنید که باعث آسیب رساندن به رنگ تکمیلی و ماده ترکیبی خواهد شد. اجازه دهید پاک کننده خشک شده تا بتوانید در مبلمان چرمی تازه تعمیر شده و نو شده خود بیارامید.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 19 تير 1395ساعت 12:44 توسط امین | تعداد بازديد : 327 | |